آیا میدانید نماینده ی برگزاری دوره های حضوری  انجمن IFA  آمریکا که یک برگزار کننده ی آنلاین دوره های پرسونال ترینینگ و سایر دوره های ورزشی است  در آسیا چه کسی است؟

الهام فرهمند در سال 2017 کتاب رسمی این موسسه را به زبان شیرین فارسی ترجمه کرد و کتاب پس از بررسی توسط تیم IFA  بعنوان سومین زبان روی سایت قرار گرفت پیش از آن فقط ورطن انگلیسی و اسپانیایی کتاب موجود بود و پی از سال 2017  کتاب رسمی این انجمن به هفت زبان زنده ی دیگر ترجمه شد و روی سایت قرار گرفت.

 اولین دوره ی حضوری پرسونال ترینینگ این انجمن در سال 2019 توسط الهام فرهمند( مدرس رسمی IFA)  در یزد با حضور 17 شرکت کننده برگزار شد.دوره دوم و سوم نیز با کیفیت عالی در سال 2019 و 2020 برگزار شد. و ثبت نام دوره های جدید از طذیق همین سایت ادامه پیدا خواهد کرد.

من همیشه به بین المللی بودن فکر میکردم. یک شب به همسرم گفتم من بالاخره یه ترینر بین المللی میشم و تدریس میکنم البته نمیتونم بگم که نخندید چون بعضی چیزا برای اطرافیان ما عجیبه ولی برای ما که براش آفریده شدیم یه پتانسیل و خاصیته، ایمیل زدم و هنوز نیم ساعت نشده بود جواب ایمیلم رو دریافت کردم…خوابیده بود… بیدارش کردم و ایمیل رو نشونش دادم… اگر همه از رویاهاشون پا پس بکشن من اون آدم نیستم…من هیچوقت نمیخوام اون آدم باشم…

لینک خبر دوره های بین المللی تدریس شده الهام فرهمند برای انجمن IFA

ELHAM IFA Fitness Certification Seminar Photos