سابقه ی تدریس دانشگاهی

در سال 1385 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه اصفهان تدریس درس تخصصی فوتسال و دروس عمومی آمادگی جسمانی یک و دو را در دانشگاه یزد با راهنمایی و حمایت استاد بزرگوارحسین اکبرزاده مدیرگروه وقت  تربیت بدنی دانشگاه یزد  شروع کردم. و بعدها تدریس در دانشگاه پیام نور واحدهای یزد و تفت ،تدریس در دانشگاه آزاد تفت در دروس تخصصی گروه تربیت بدنی ، تدریس در دانشگاه علمی کاربردی واحد خانه ی کارگر از سوابق تدریس و حضور در سیستم آموزشی وزرات علوم و تحقیقات و فناوری من شد.

تدریسهای من در دانشگاه یزد همیشه با حاشیه همراه بود. چون من بجای خواندن لالایی های تکراری کتابها به بچه ها پریدن حتی بابالهای شکسته را یاد میدادم. طبق عادت یا انتخاب سبک زندگی من از دستور گرفتن آنهم دستور سیستمی نه اینکه زیاد خوشم نیاید بهتر است بسیار صادقانه بگویم اصلا خوشم نمی آید.

اگر قرار است من دانشی را که آموخته ام در اختیار دانشجو بگذارم پس تکلیف تحلیل شخصی من از آن دانش چه میشود.

یکبار در جایی خواندم معلمی که در خود آتش ندارد نمیتواند شاگردانش را گرم کند. من خوشحالم که شاگردانم در تمام کشور میدرخشند و افتخار میکنم که در سیستم بسیاری از دوستان به اصطلاح دنبال خراب کردن ما بودند اما هرگز نتوانستند آتش درون ما را خاموش کنند و دلیلش مشخص است آن اتش توسط خداوند بلند مرتبه روشن شده بود و توسط او خاموش میشود. تقریبا ده سال پس از حاشیه هایی که در دانشگاه یزد برایم درست کردند دوباره دعوت بکار شدم و تدریس کردم اما تدریس در سطح دانشگاهی دیگر مرا راضی نمیکرد یک جوری احساس میکردم دیگر به آنجا تعلق ندارم.

دنیا جای بزرگیست من علاقه ای به زندگی در یک جعبه ندارم هرچند خود دنیا هم جعبه است اما ترجیح میدهم در یک جعبه ی بزرگ بدوم تا اینکه در یک جعبه ی کوچک دست و پا بزنم…

و باز هم من چیزی را از دست ندادم زندگی جریان زیبایی دارد ومن خودم را به این جریان سپرده ام و لذت میبرم.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook
Share on linkedin